Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #445495

Igyekszem kultúr lenni,bár máshogy mondtam volna szívesebben...

Én döntöttem hogy short,én szívok most,17400 volt vmi cél azt megoldottuk úgy tűnik..kíváncsi vagyok mi lesz itt az elkövetkező egy hétben.Ilyet nem gondoltam volna mára,kemény opó..de álltam már fel ettől nagyobból is,és most sem lesz ez másképpen!

Mollynak van teteje ezer pont után?