Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #445443

Az lenne ennek a rohadt magyar piacnak a pofára esés (meg annak akinek annyira kell Otp, Mol, hati), ha amerika bezárna pénteken a komoly támaszok alá, és jövő héten szabadesés. Na akkor megnézném a pofáját a manipulátoroknak. De jó is lenne.