Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #445425

Miket beszélsz? Milyen kábító hatású szer hatása alatt állsz? Már hogyan lenne rossz az Otp gyj? Még ha az is lenne a valóságban, akkor is úgy meg lesz sminkelve mint az a megboldogult Spéter Bözse. Akkora össznépi bóóódogság lesz itt holnap, és sajnos úgy érzem, hogy a partin a szökőkutakból nem pezsgő, hanem a mi drága shortos vérünk fog folyni. Még jó hogy holnap hegyetmászok, nem leszek gépközelbe. Telót szvsz nem viszek, nehogy a híreket olvasván ugorjak egy fejest hátratett kézzel v.mi sziklapárkányról. :-)