Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #445410

Sztem nemtom,össze-vissza megyünk múlt hét elején para,arra bevertek bennünket,semmi nem változott annyi hogy 10 német bankot leminősítettek meg jött pár rossz hír és ott vagyunk ahonnan elindultunk,továbbra is fenntartom a véleményemet hogy törvényes szerencsejátékot látunk,szabályzott körülmények között,annyi különbséggel hogy itt a szervezők is tehetnek tétet és alakíthatják a végeredményt...

"A kutya némileg előreszaladt...."

És amúgy mit keresünk +1,5% plusszban?