Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #445410hát ennyi volt..megint 950 -en vagyunk..az ember 3 napig nem tud nyugton lenni egy pozícióban...még tartom..de nemtudom mi legyen...ennél meredekebben már nem is lehet emelkedni..mert akkor már hanyatt esünk...totál idióta egy piac...
egon ujjonghat hogy ugye.ugye...fordított fej-váll :D