Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #445410

hát ennyi volt..megint 950 -en vagyunk..az ember 3 napig nem tud nyugton lenni egy pozícióban...még tartom..de nemtudom mi legyen...ennél meredekebben már nem is lehet emelkedni..mert akkor már hanyatt esünk...totál idióta egy piac...

egon ujjonghat hogy ugye.ugye...fordított fej-váll :D