Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #445379Mit össze nem barkácsolnak itt,Otit,Mollyt,Rg-t húzva,vmelyik csak kirántja a buxlit a bajból mint Münchasuen báró saját magát,ezt a kabarét ami itt megy.
Mit össze nem barkácsolnak itt,Otit,Mollyt,Rg-t húzva,vmelyik csak kirántja a buxlit a bajból mint Münchasuen báró saját magát,ezt a kabarét ami itt megy.