Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #445358Szép minuszban Eu csak mi tartjuk magunkat plusszban,pontosabban Molly...ha ilyen környezetben nem esünk akkor hogy is lesz ez,100 pontos negatív kamat mellett?
Szép minuszban Eu csak mi tartjuk magunkat plusszban,pontosabban Molly...ha ilyen környezetben nem esünk akkor hogy is lesz ez,100 pontos negatív kamat mellett?