Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #445346

:) a fejlődés útja..expresszionistából az absztraktba.. (vagy inkább naívba,)

rájöttél végre mire használhatók a rajzolóprogik..mert befektetéshez nem nagyon ,)