Re: nincs cím 2011. november 17. 13:09 Ibiza Előzmény: #445346 :) a fejlődés útja..expresszionistából az absztraktba.. (vagy inkább naívba,) rájöttél végre mire használhatók a rajzolóprogik..mert befektetéshez nem nagyon ,)