Re: nincs cím 2011. november 17. 13:02 Frontin Előzmény: #445346 Hát Te vagy nagyon beteg vagy, vagy nagyon ráérsz ecsém. :-) Remélem nem sokára tudsz majd neki rajzolni egy jó hosszú nyelvet is ami a földet veri.