Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #445346

Hát Te vagy nagyon beteg vagy, vagy nagyon ráérsz ecsém. :-)

Remélem nem sokára tudsz majd neki rajzolni egy jó hosszú nyelvet is ami a földet veri.