Re: nincs cím 2011. november 17. 12:50 Frontin Előzmény: #445342 Eső szakaszban felülről lépett bele a háromszögbe(majdnem szimetrikus), ez sem éppen bullish jelenség legtöbbször. Innen inkább lefelé kéne kilépnie.