Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #445342

Eső szakaszban felülről lépett bele a háromszögbe(majdnem szimetrikus), ez sem éppen bullish jelenség legtöbbször. Innen inkább lefelé kéne kilépnie.