Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hosszhuszár Előzmény: #444743

Szerintem eur-usd a kulcs.

Nézd meg mit csinált hajnalban....és most...

Volt egy rés fönt, ezt betöltötte, itt magával mindent, aztán irány vissza, oda is vitt magával mindent...

Szerintem.