Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #444856

apropó..mindjárt adatok jönnek. inflációs adatok..

eleve 0.3 % al rosszabra várják az adatokat...ha tényleg az lesz...akkor ma borítás lesz USA -ban szerintem