Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #444822

Azért bírom hogy odafigyelnek amikor ilyen főmufti megszólal..beesik minden a fenébe..aztán fél óra múlva már el is felejtették..és megy minden , mintha mi sem történt volna...

akkor meg minek figyelnek oda rá egyáltalán ? :D