Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #444822Azért bírom hogy odafigyelnek amikor ilyen főmufti megszólal..beesik minden a fenébe..aztán fél óra múlva már el is felejtették..és megy minden , mintha mi sem történt volna...
akkor meg minek figyelnek oda rá egyáltalán ? :D