Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #444773az is ott volt besült a kormány 82% az adósság..bulváros cím..de ha elolvasod teljesen más..
békaesős vérzivataros hírek naponta 100..ez vételi jel.. a bulvár gazdaság bértollnokai..
miért nyomnának fel minket? puszira? ott nyomnak minket akol csak tudnak..