Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #444773

az is ott volt besült a kormány 82% az adósság..bulváros cím..de ha elolvasod teljesen más..

békaesős vérzivataros hírek naponta 100..ez vételi jel.. a bulvár gazdaság bértollnokai..

miért nyomnának fel minket? puszira? ott nyomnak minket akol csak tudnak..