Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #444764

ha ma mégis nagyobb esés lesz délután, vagy kisebb esés..Egon forgolódhat mint a szélkakas...

a múlt csütörtöki, és a tegnapi emelkedés miatt már feladta az 1800 -az OTP -t és a12.300 -as MOL ?

értem hogy mikulás rallyra számít meg minden... de USA olyan magasan van hogy szinte alig esett...hova a fenébe emelkedne még innen ? új csúcsra várja ? ilyen világgazdaságban ? érdekes lesz....

én mindenesetre longolni nem fogom...ha nagy rally lesz is...csak fél órára - 1 -2 órára maximum..nap közben.