Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #444751a lényeg hogy megpróbálnak minket minden áron fölfelé cibálni.......de ilyen hírek mellett ?...mondjuk Euró is 312..a reggeli 317 ről..azért még mindig irdatlan magas..
Európa kicsit emelkedik..talán erre alapozzák egypáran a longot.