Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #444751

a lényeg hogy megpróbálnak minket minden áron fölfelé cibálni.......de ilyen hírek mellett ?...mondjuk Euró is 312..a reggeli 317 ről..azért még mindig irdatlan magas..

Európa kicsit emelkedik..talán erre alapozzák egypáran a longot.