Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #444685

38kontis nyitással -0.89%on.

Tegnap talán 15kontis nyitás volt.

Ez egyre jobb..

PETIsek meg tudják mondani honnan tudom a bux grafikont elővarázsolni?

Azt az egyet nem tudom előszedni, tegnap leikszeltem, és rámentettem, így most nincs PETImben. Indexre jobb kattintással nincs lehetőség grafikont kérni.