Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #444666

ÁÁÁ, ezeknek én már nem hiszek, ilyen futikra szoktak aztán később kilőni. Mondjuk ázsia ettől függetlenül szépen eltaknyolt, nem ragadt át rájuk amcsik eszetlensége.