Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #444319

Ékes példája annak, hogy milyen sokfajta módon lehet látni egy adott helyzetet. :-)

Én hatiban minimum a rés betöltését várom 16K alatt, aztán ott megint lehet gondolkodni a folytatáson a látottak alapján. Persze a korrektség kedvéért hozzáteszem, hogy nem teljesen objektív amit mondok, lévén shortokon csücsülök, úgyhogy ezt az irányt próbálom igazolni magamnak. :-)

Persze ez mindenkivel így van aki ilyen vagy olyan poziban van, max nem ismeri be magának.