Re: nincs cím 2011. november 15. 11:25 BudFox Előzmény: #444308 Morgan Stanley is elég sok OTP -t birtokolhat, mert felminősítették az OTP -t... nem nagyon akarják már lefele engedni...viszont USA, ha úgy vesszük még szinte nem is esett semmit..ha ők beindulnak...