Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #444308

Morgan Stanley is elég sok OTP -t birtokolhat, mert felminősítették az OTP -t...

nem nagyon akarják már lefele engedni...viszont USA, ha úgy vesszük még szinte nem is esett semmit..ha ők beindulnak...