Hozzászólás
Zotya32Kedves stockbee!
nekem is van, nem rémhíreket terjesztek, csak jobb ezt nem elfelejteni, hogy ki, mennyiért kap médiás részvényt. A szállítók listájából megnézhető, hogy kinél mekkora pakk lesz, és tippelhetsz a cég "nevéből, tevékenységéből" arra, hogy vajon hajlandó-e tartani a papírjait, vagy pedig szép lassan beáll eladónak... ész nélküli öntésről nem írtam, csak arról, hogy kb 500 millió ft értékben jelenhet meg eladó tétel... 6 ft-ot gondolom senki nem akarja... magyarán hónapokig lesz eladó bőven....
Z