Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Euroman Előzmény: #443917

osztrák problémát nem becsülném le...két legnagyobb bankjuk (erste, raiffeisen) elég nagy gondban van...persze a bóvlitól nagyon messze vannak, de lehet, hogy az AAA minősítés már nem jár nekik....