Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #443808

én megvárom még ma ujra a 230-at, remélem eljön.

230ra beraktam eladásra még 2 napja, de tegnap este kivettem, nem gondoltam, hogy ennyire visszaöntik ma napon belül