Re: nincs cím 2011. november 14. 13:45 rbbj11 Előzmény: #443808 én megvárom még ma ujra a 230-at, remélem eljön. 230ra beraktam eladásra még 2 napja, de tegnap este kivettem, nem gondoltam, hogy ennyire visszaöntik ma napon belül