Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Daisy Előzmény: #443842

Ne haragudj, de elég nehezen hiszem, hogy az orosz válság óta tőzsdézel, mert azért egy-két fórumon már fel kellett volna, hogy bukkanj. Ráadásul aki az utóbbi kb 10 évet vvégig tőzsdézte, az nem ír ilyeneket. Sajnálom, de már nem bírtam.

Maradok olvasótok és pill. short!