Re: nincs cím 2011. november 14. 10:22 Hathor Előzmény: #443725 Pont azt tesszük Te kis mohó :D 1.4%mínusz hatiban, OTPben 3000alatt vagyunk -3.74%on pénteki ötös kis elliott szerkezetem kifutott, most a korrekciós szakasza van, aztán meglátjuk mehet-e feljebb?! ,-)