Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #443725

Pont azt tesszük Te kis mohó :D

1.4%mínusz hatiban, OTPben 3000alatt vagyunk -3.74%on

pénteki ötös kis elliott szerkezetem kifutott, most a korrekciós szakasza van, aztán meglátjuk mehet-e feljebb?! ,-)