fd
WaszeitungMicsoda véletlen hogy pont zárásunk után kerültek napvilágra eme remek hírek,természetesen aki közel van a tűzhöz az már tudhatta...ennek fényében kivi leszek hétfőre (is),és csodálattal nézem hogy mi ez az újabb erős felkanyar! :D
Micsoda véletlen hogy pont zárásunk után kerültek napvilágra eme remek hírek,természetesen aki közel van a tűzhöz az már tudhatta...ennek fényében kivi leszek hétfőre (is),és csodálattal nézem hogy mi ez az újabb erős felkanyar! :D