Re: .........
sbbacsi Előzmény: #443249Ilyen után jöhetne pl. a leminősítés... vagy valami hasonló lefelé mutató meglepetés.
Vagy nem tudom.. lassan már nem tudok olyat kitalálni, ami jobban megrángatna oda-vissza. Pedig igény az van rá, tisztán látszik...