Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: .........

sbbacsi Előzmény: #443249

Ilyen után jöhetne pl. a leminősítés... vagy valami hasonló lefelé mutató meglepetés.

Vagy nem tudom.. lassan már nem tudok olyat kitalálni, ami jobban megrángatna oda-vissza. Pedig igény az van rá, tisztán látszik...