Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: .........

BudFox Előzmény: #443232

USA jó magasan nyitott viszont forgalom nagyon alacsony. rég nem láttam ilyen alacsonyat..úgyhogy viszem tovább a shortokat...talán hétfőn lesz egy kis visszaesés