Re: .........
Waszeitung Előzmény: #443213Vissza kell szállni longba vagy mi a szösz vagyon?
Azt nem tom hol zártunk,nincs Markersem...nem gondoltam volna hogy tegnap este v ma reggel venni kellett volna.Letörés visszatesztnek eddig jó...kérdés möddig repülünk.