Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: .........

Waszeitung Előzmény: #443213

Vissza kell szállni longba vagy mi a szösz vagyon?

Azt nem tom hol zártunk,nincs Markersem...nem gondoltam volna hogy tegnap este v ma reggel venni kellett volna.Letörés visszatesztnek eddig jó...kérdés möddig repülünk.