Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: .........

Frontin Előzmény: #443200

Közben nézem a Dax-ot is, szerintem az imént meg volt benne a teteje, meg mintha ékelődne fölfelé, és most fordult le az ék felső száráról, ha 5950-60 alá menne, akkor zárásra visszacsúszhatna, és vele együtt talán mi is.