Hozzászólás
sbbacsiÜdv mindenkinek!
Némi szünet után visszatértem. Örömmel látom, hogy csak sikerült végre beesni a nagy egy helyben toporgás után. A hosszú bukóban tartott shortok (ill a rányitottak) végre pozitívba fordultak. A felét zártam (ill a rendszer, mert én nem voltam gépközelben) 16050-en még szerdán. A másik fele 15700 körülre volt berakva, az sajna nyitva maradt a 15800-as minimum miatt. De remélem lesz még abból is valami...