Re: .........
Frontin Előzmény: #442982Szerintem jó a hozam/kockázat arány. Ellenállás alatt vagyunk, ha áttörnénk fölfelé, természetesen gyorsan elvágom a nyakát.
http://kepfeltoltes.hu/111111/BUX111215_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Szerintem jó a hozam/kockázat arány. Ellenállás alatt vagyunk, ha áttörnénk fölfelé, természetesen gyorsan elvágom a nyakát.
http://kepfeltoltes.hu/111111/BUX111215_www.kepfeltoltes.hu_.jpg