Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: .........

Waszeitung Előzmény: #442968

Sztem ma csapkodás lesz keményen,itt vagyunk mindjárt ellenállás alatt...tegnap záróban be mert vki vállalni vételt? Az most jól járt!