Re: .........
Waszeitung Előzmény: #442968Sztem ma csapkodás lesz keményen,itt vagyunk mindjárt ellenállás alatt...tegnap záróban be mert vki vállalni vételt? Az most jól járt!
Sztem ma csapkodás lesz keményen,itt vagyunk mindjárt ellenállás alatt...tegnap záróban be mert vki vállalni vételt? Az most jól járt!