Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: .........

Frici Előzmény: #442296

Mivel pár napja egy kérdés kapcsán volt szó a BUX indexxel való kereskedésről, kérdeznék én is párat. :-)

Néztem az idevágó hirdetményeket, de nehéz a felfogásom.

Ez a 35.000 Ft-os letét érdekelne. Ha veszek 1 kontraktust, akkor másnap reggel a számlán mennyi pénznek kell lennie kell min. 35.000Ft*kontraktusnak, vagy?

Vagy mivel Budfox írásában olvastam vegyem úgy hogy egy kontraktus 35.000 Ft-ba kerül és ebbe benne van a letét is?

Például van a számlámon 360.000 Ft abból vehetek 10 kontraktust, és ha tegyük fel átviszem a pozit következő napra, és nem történt elmozdulás a vásárláshoz képest akkor nem fognak felszólítani pénzbefizetésre, vagy 16.000-es indexxel számolva, csak 6-ot vehetek, hogy meglegyen min. 6*35.000Ft-os fedezetem a számlán?

(ill. lehetne éppen hogy 7-et is venni, de bár elméleti a kérdés azért hagyjunk valamit a számlán is....)