Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #442499

Igy van...lehet olyan is hogy mindenki nyer az üzleten..csak az időtáv a kérdéses...

vesz valaki OTP -t és nyer 10 perc alatt pénzt.

aki megvette tőle az meg beragad fél évre...de fél év után ő is nyereséggel adja el..mindketten nyertek..csak más időtávon..

Erre mondta Gordon Gekko : Az idő pénz