Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #442499Igy van...lehet olyan is hogy mindenki nyer az üzleten..csak az időtáv a kérdéses...
vesz valaki OTP -t és nyer 10 perc alatt pénzt.
aki megvette tőle az meg beragad fél évre...de fél év után ő is nyereséggel adja el..mindketten nyertek..csak más időtávon..
Erre mondta Gordon Gekko : Az idő pénz