Re: nincs cím 2011. november 10. 12:09 BudFox Előzmény: #442490 ezzel az üzlettel végül nyertél ugye ? a lényeg hogy jön vissza valami pénz... sokszor hiába indítok én is pozíciót..nem keres vele semmit az ember.