Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: üdv

Fornit Előzmény: #442458

270 fölé is mehet.

Miért: Bennhagyott vételem ott teljesült le tegnap. Persze még tegnap eladtam kb 100 ponttal lejjebb mint most vagyunk...