Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Wall street Előzmény: #438755

Ja hogy ha meg majd a Te pártod nyerne ( amire elég kicsi az esély ), akkor meg sztem tuti ökodiktatúra lenne :)))