Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Wall street Előzmény: #436104

hát zen most szakadok :D :D

A spórolós hívő zsidó családhoz beállít az APEH ellenőr és megkérdezi:

- Hát aztán mit csinálnak a morzsával, amit az asztalról lesöpörnek?

Erre a zsidó:

- Összegyűjtjük, kosárban felküldjük Pestre, és minden évben visszaküldenek egy egész kenyeret.

- Na, és az elégett gyertya faggyújával mit csinálnak?

- Összegyűjtjük azt is, és azt is felküldjük, aztán egy év múlva visszaküldenek egy egész gyertyát.

- Na jól van, de mit csinálnak a körülmetélésnél visszamaradt darabokkal?

Erre a zsidó:

- Azt is felküldjük Pestre, és évente visszaküldenek egy ekkora ****t, mint maga!