Re: nincs cím
Fornit Előzmény: #4352452 éve még leánykori árfolyamán volt ennyi, de tavaly ilyenkortályban is 100 felett volt. Sűlyedget a hajó... mióta estmédia lett nem is kereskedtem vele... Eco korában is csak 1000-5000 db-os pakkokkal a kemény párforintozás nagyritkán... Értelme nem sok volt. Utánanéztem, a brokidíjakon felül +561 Ft :)) De legalább szórakoztam a pénzemért. :))