Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #434905

mindig előjön ez a téma.

Azért nem a tőzsdén vesz, aki jegyez, mert nem a másik büfinek kíván pénzt adni, hanem a cégnek. Gondolom aki tőzsdézik, azért ilyen fogalmakkal tisztában van, mint kereskedés, és a jegyzés közti különbség.