Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #434905mindig előjön ez a téma.
Azért nem a tőzsdén vesz, aki jegyez, mert nem a másik büfinek kíván pénzt adni, hanem a cégnek. Gondolom aki tőzsdézik, azért ilyen fogalmakkal tisztában van, mint kereskedés, és a jegyzés közti különbség.