Re: nincs cím 2011. október 19. 15:18 Zotya32 Előzmény: #434876 lassan venni kéne??? kíváncsian várom a mai hírt... szerintem nem lesz hosszabbítás, van befektető... biztos vmi határontúli, netán bolgár :)