Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #434876

lassan venni kéne??? kíváncsian várom a mai hírt...

szerintem nem lesz hosszabbítás, van befektető... biztos vmi határontúli, netán bolgár :)