Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #434262Majd ha a szállítók megkapják a papírokat, na onnantól lesz keményen shortos, már ha egyáltalán lesz a tőkeemelésből valami, mert már kétszer hosszabbítottak. Biztos egymásnak adják a kilincset a böfik, annyira nagy a túljelentkezés. :D