Hozzászólás
KoffeinTegnap este a feleségem és én a szalonban ültünk és az élet dolgairól beszélgettünk. Beszéltünk a halál dolgairól is. Azt mondtam neki.: Soha ne engedd meg, hogy vegetatív állapotban éljek, gépektől és üvegekben lévő folyadékoktól való függésben, ha ilyen állapotban látsz, húzd ki az engem életben tartó berendezéseket az áramforrásból, mert akkor inkább szeretnék meghalni. Akkor Ő felállt olyan arccal, ami mély csodálatot tükrözött, és a dög kihúzta a televíziót, a számítógépet, a playstation-t a konnektorból. Kikapcsolta az i-podot és a mobilt és elvette a sörömet!!! A k.... anyját! Majdnem meghaltam....:)))))