Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #433771

‎- Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

- Ez tényleg így van főnök?

- Hát persze.