Re: nincs cím 2011. október 16. 22:02 matgab Előzmény: #433771 - Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel. - Ez tényleg így van főnök? - Hát persze.