Re: nincs cím 2011. október 12. 17:54 Zotya32 Előzmény: #432658 De rendesek, hogy eleget tettek a kérésemnek. :-) :-) jaj, ez senkinek nem kell. Viszont, mivel a bét-en vagyunk, így jövő héten érdekes lehet... Senki nem hisz benne, ezért jöhet egy névérték rally. :-)