Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #431456

Attié,Béláé,én is vittem,szinte mki hozott rövidet...plussz némi sör a laza délutánhoz,este bórkostoló,gondolhatod hogy nem sétagalopp volt :D