Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

big-ebuy Előzmény: #430537

Egy bácsi elmegy az orvoshoz, és panaszkodik hogy kilencvenkettő éves és öregszik.

- És milyen jelei vannak? - kérdezi az orvos.

- Hát, mondom az asszonynak tegnap, hogy gyere drágám, dugjunk egyet. Erre jól leteremtett, hogy micsoda telhetetlen disznó vagyok, hiszen félórája sincs, hogy dugtunk!

- De bácsika, miért panaszkodik, ez remek dolog a maga korában!

- Igen, de a feledékenység...!

https://sites.google.com/site/vicchumornet/