Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #430114

Ibiza férfi, ezt már többször tisztáztuk! Mikor még a velencei maszk volt a profilképe már akkor is felháborodott, ha vki nőnek nézte.

Meg echte afahím stílusa van. (Ezt most bókolva mondtam, lehetett volna ennél kevésbé fellengzősen is megfogalmazni, hogy egy nő biztos nem fogalmaz így).

Meg a betűstílusa is férfias, szögletes! :-)