Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #429849vagy más szemszögből:
nincs már olyan messze újra.... :)
a kutya nem jegyez ezek szerint:
http://www.bet.hu/newkibdata/108519251/2011.10.05.tajekoztatas.pdf
vagy más szemszögből:
nincs már olyan messze újra.... :)
a kutya nem jegyez ezek szerint:
http://www.bet.hu/newkibdata/108519251/2011.10.05.tajekoztatas.pdf